• 0537 499 44 54

    Pzt. - Pazar: 9.00 ve 19.00

  • Teklif Talebi İçin

    sakaryakombiservisi@gmail.com

Awesome Image

KOMBİ TAMİRİ

Sakarya Kombi Servis; "Hızlı Servis Güvenli İşçilik" Kombilerin olduğunca güvenli ve verimli bir şekilde çalıştığından emin olmak için düzenli servis almanız çok önemlidir. Sisteminizin en üst düzeyde performans göstermeye devam etmesini ve arızaların önlenmesini sağlamak için kazanı her yıl kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Awesome Image

KOMBİ BAKIMI

Kombilerin olduğunca güvenli ve verimli bir şekilde çalıştığından emin olmak için düzenli servis almanız çok önemlidir. A dereceli bir Kombiniz olsa bile, düzenli bakım gerekmektedir . Düzenli olarak bakım yapıldığından emin olarak, evinizin bu kadar önemli bir kısmından beklediğiniz tüm performansı aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Awesome Image

KOMBİ ONARIMI

Kombi Onarım; "Hızlı Servis Güvenli İşçilik" Kombiniz Onarım edilebiliyorsa ve henüz yeni bir Kombi değiştirilmesine gerek duymuyorsanız , Kombi malzemeleri konusunda uzmanlaşmış bir şirketten veya orijinal kazanınızın imalatçısından parçalar temin etmek mümkündür.

Awesome Image

KOMBİ KART TAMİRİ

Kombi Kart Tamir; "Hızlı Servis Güvenli İşçilik" Kombi Sisteminde yer alan Kart arızları ile ilgili olarak firmamız kartlarınızın tamiri arılaları tespit edilerek tamir onarım işlemleri gerçekleştirmektedir. Kombi Kart Arızaları teknik sorunlarının çözümünde Sakarya Kombi olarak siz seçkin müşterilerimize kombi kart arızalarına yönelik hizmet sunmaktayız. Endüstriyel kalıp sistemlerimizle en kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz.

Awesome Image

KOMBİ TEMİZLİK

Kombi Temizlik; "Hızlı Servis Güvenli İşçilik" Kombilerin olduğunca güvenli ve verimli bir şekilde çalıştığından emin olmak için düzenli servis almanız çok önemlidir. Kombi Sistemi içerisinde yer alan cihaz içerisinde bulunan ürünleri periyodik olarak temizliklerinin yapılması cihazınızın ömrünü uzatarak performansını artırmaktadır.

Awesome Image

PETEK TEMİZLİK

Petek Temizlik; "Hızlı Servis Güvenli İşçilik" Petek Temizlik Sistemi içerisinde yer alan cihaz içerisinde bulunan ürünleri periyodik olarak temizliklerinin yapılması peteklerin ömrünü uzatarak performansını artırmaktadır. Petek Sistemi içerisinde yer alan Peteklerin içerisinde bulunan Kir ve kimyasal artıkların güvenilir ürünlerle periyodik olarak temizliklerinin yapılması petek ömrünü uzatarak daha iyi ısı alınımını artırmaktadır.

Awesome Image

PETEK KOMBİ TEST

Petek Kombi Testleriniz hem arıza tespiti hemde arıza ve tamir işlemleri sonucu cihazların bakımı açısından çok önemlidir. Gerek kombi gerek petek bakım işlemleri sonunda ustalarımız sistem içerisinde cihazlarının testlerini yaparak işlemlerini garanti altına almaktadır. Petek Kombi Test Sistem içerisinde yer alan cihaz ve bağlantılarının içerisinde bulunan ürünleri periyodik olarak bakım, temizlik, arıza işlemlerinin giderilmesi öncesi ve sonrası yapılması gereken bir işlemdir. Test yapılmadan Kombi ve Petekleriniz için performansını artırmaktadır.

Awesome Image

KOMBİ ARIZA KODLARI

Demirdöküm Kombi arıza kodu, Baymak Kombi arıza kodu, E.C.A Kombi arıza kodu, Vaillant Kombi arıza kodu, Buderus Kombi arıza kodu, Viessmann Kombi arıza kodu, Protherm Kombi arıza kodu, Ferroli Kombi arıza kodu, Immergas Kombi arıza kodu, Ariston Kombi arıza kodu, Bosch Kombi arıza kodu, Airfel Kombi arıza kodu, Alarko Kombi arıza kodu , Arçelik Kombi arıza kodu, Maktek Kombi arıza kodu, Vestel Kombi arıza kodu, Beretta Kombi arıza kodu, Baykan Kombi arıza kodu, Auer Kombi arıza kodu, Süsler Kombi arıza kodu, Altus Kombi arıza kodu, Sanika Kombi arıza kodu.

Awesome Image

KOMBİ YEDEK PARÇA

Tüm marke komblerinizin yedek parça teminini firmamızdan uygun fiyatlara yapabilirsiniz.